خاطرات

باز هجوم میآورد. به سرش زده باز با وزشی ملایم، از هر تارش بازیچهای بسازد. میخواهد با بوی خوشش مستم کند. میخواهد مستی دهد و عقل بگیرد. میخواهد مستم کند و به رقصم آورد. میخواهد چنان مستم کند تا باز دامانم را با خود ببرد.

روزگار عوض شده است. او هم انگار فهمیده است. تندتر میشود. به دورم حلقه میزند و میچرخد. میچرخد و میچرخد. تندتر و تندتر. باید فهمیده باشد اینها فایدهای ندارد. اما باز هم تندتر میشود. آنقدر تند که بلندم میکند. با تمام توانش سعی میکند. بلند میکند و بر زمین میکوبد. هر بار قسمتی را به غارت میبرد.

بیخود سعی میکند. این بار اصلا بوی خوشی ندارد. این بار خودم چنان مستم که نه عقلی مانده و نه دامانی. این بار فقط برایش میرقصم.

این روزها همه چیز چون باد به دورم میچرخد.

/ 29 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آریان 17

سلام وبلاگ جالبی دارین براتون دعا می کنم تا بتونین ادامه بدین راستی منم از شما دعوت می کنم تا به وبلاگ من یه سری بزنید تا محفل ما را هم روشن کنید . منتظر حضور سبزت هستم.

ati

سلام .. اول یه تبریک ... آخه خیلی جالب مینویسین .. یعنی آدم دوست داره تا آخرش بخونه ... خوب براتون آرزوی موفقیت میکنم ... پیش منم بیان ... خوش باشی .. یا علی

ریحان

سلام. هنوز دیدن انسانهایی که این چنین ژرف می بینند و با نفوذ می نویسند ، مرا به وجد می اورد . تجربه ای که امشب در اینجا دوباره برایم تکرار شد . ممنونم .

ریتا

این هم می گذرد ...... حقیقت اگر حقیقت واقعی باشد به دنبال شما نخواهد آمد بلکه شما باید به دنبال او باشید...

مجید

سلام دوست عزیز وبلاگ خوبی داری اگر مایل باشید با هم تبادل لینک کنیم

سلام من وبلاگتو دیدم اگه به ظاهر وبلاگن برسی وبلاگت قشنگ تر میشه به من یک سری بزن نظرتو بگو ناراحت نشو من نظرمو گفتم که تو رو راهنماای کنم قصد بدی نداشتم اگه ناراحت شدی ببخش.

http://www.reza2008.iranblog.com/

سلام من وبلاگتو دیدم اگه به ظاهر وبلاگن برسی وبلاگت قشنگ تر میشه به من یک سری بزن نظرتو بگو ناراحت نشو من نظرمو گفتم که تو رو راهنماای کنم قصد بدی نداشتم اگه ناراحت شدی ببخش.

آرش

لحظاتی جالب و به یاد ماندنی با برنامه های ایرونی-هک-بازی-سرگرمی-فلش-اسکرین سیورو غیره یه سر بیا پیشم.تروخدا دیر نکنی؟ یادت نره منتظرم. www.arash-soft.blogsky.com :وبلاگي متفاوت

راوی پنجم

به دور من هم! اما شاید به شکلی دیگر. چرا که من این چرخش را باشکوه می بینم. نمیدانی دنیای باشکوه چه افتضاحی است. اما خوب از هیچ بهتر است لابد.

Shahab (ترانه خونه)

سلام محمد رضا جان وبلاگ خوب و قلم زیبایی داری موفق باشی سال نو مبارک