بهار

بهار است دیگر، اجازه نمیخواهد. خودش میآید و خودش میرود. آرام آرام میآید و کار خودش را انجام میدهد. هیچ به این کار ندارد که دیوانهی پاییزی و یا عاشق سینهچاک مرگ و سیاهی. وادارت میکند که حرکتی انجام بدهی. آخر بهار از آن چیزها نیست که برای بودنش باور من و تو را لازم داشته باشد. بهار ورای این چیزهاست. نه به خواسته تو میآید و نه به خواسته تو میرود. بالاخره هم تاثیرش را میگذارد. حتی هیچ راهی هم برایت نمیگذارد که انکارش کنی و از شرش خلاص شوی. گرچه حیف شد، آخر میدانم این یکی را خوب یاد گرفته ای.

بگذریم. فقط خواستم دعوتت کرده باشم تا با من همراه شوی. تا امسال به جای اینکه همراه با ماهیهای قرمز بیچاره، زیرلب به همه چیز بد و بیراه بگوییم، با سبزهها قد بکشیم تا شاید خورشیدمان را در آغوش بگیریم. خواستم دعوتت کنم تا با من از قد کشیدن لذت ببری. بدون اینکه نگران نرسیدن باشی.و یا حتی نگران اینکه نکند عمر بهار کمتر از تو باشد. تا شاید این بار، از دستمان که خسته شدند، به هم گرهمان بزنند و به گوشهای بیفکنند. تا شاید این بار، پاییزمان هم بهاری باشد.

ارغوان! این چه رازیست که هر بار بهار، با عزای دل ما میآید؟؟

پ ن 1: این بار سفید نوشتم!!

پ ن 2: این پرشین بلاگ نمیخواد دست از سر اینجا برداره ؟؟

/ 41 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آمد

بهار به رنگ خزانم همیشه برایم تابستانیست به رنگ سفید.

آمد

بهار به رنگ خزانم همیشه برایم تابستانیست به رنگ سفید.

مهر

پروردگارا! ما و برادرانمان را که در ایمان بر ما پیشى گرفتند بیامرز! و در دلهایمان حسد و کینه‏اى نسبت به مؤمنان قرار مده! پروردگارا، تو مهربان و رحیمى! حشر (10))"

مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم[عینک] . ۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم . من يک وبلاگ دارم که تازه درستش کردم [خجالت]... وبلاگ من تشکیل شده از اخبار و اتفاقات روز دنیاکه خودم بهشون علاقه دارم ... بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون جالبه...[نیشخند] و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد برم بنویسید[لبخند] ... از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به وبلاگ من هم تشریف بیارن[قلب] و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. وبلاگ من : Http://www.mehranfarahraz.persianblog.ir سایت من : Http://www.Mehranfarahraz.4t.com ایمیل من : Mehranf8398@yahoo.com

هیچ به این کار ندارد که دیوانه‌ی پاییزی خیلی زیبا بود [لبخند]

میم ح میم دال

پاراگراف اول خداااااااا بود... دومی لوس شد. کلا نمیدونم چه خصلتیه که متنی که محشر شروع میشه همیشه مجبوره برای پایان از روشهای کلاسیک استفاده کنه. نمونه دیگه اش خداحافظ گاری کوپر!

نسیم

سلام بخاطر ارزشی که برای خود خود زندگی قائلی خوشحالم. فکر می کنم زنده بودن آنقدر هدیه بزرگی است که نمی توانیم آیا در حسرت حیف کنیم....

محمدرضا

به م ح م د: محمد جان در مورد پاراگراف دوم حق با توئه. اما به نظرم تو اون چیزی که من گفتم سفید نوشتم رو نگرفتی. بعدا برات آفلاین میذارم تا بفهمی.

میم ح میم دال

مرشد جان! یو لیترالی بلو مای هد من! با این سفید نوشتنت خیلی حال کردم! دمت گرم. باز هم سفید بنویس!